O společnosti

Společnost KOBERCE BRÁZDA s.r.o. vznikla v roce 1993 jako ryze česká firma. S současné době naše prodejní síť nabízí 8 specializovaných prodejen s bohatým sortimentem podlahových krytin.

Hlavní část sortimentu tvoří metrážové koberce v široké škále barev, vzorů a materiálů. Dále pro Vás máme připraveny originální kusové koberce v klasických i moderních vzorech a širokou paletu PVC v nových designech dokonale imitujících dřevo nebo dlažby. Vše doplňujeme nabídkou lepidel, penetrací, podlahářského nářadí a veškeré chemie od renomovaných dodavatelů. Z dalšího portfolia nabízíme dřevěné a kovové garnýže, bytové doplňky a bytový textil, matrace a molitany a na vybraných prodejnách také záclony.

Společnost KOBERCE BRÁZDA s.r.o. zajišťuje prodej, rozvoz a pokládku koberců a PVC po celé republice.

Mezi hlavní přednosti firmy patří individuální přístup k zákazníkům, kdy se skutečně snažíme hledat operativní řešení, která by Vám vyhovovala.

V rámci firmy také provozujeme Hotel TTC ve Vrchlabí, kde sídlí klub stolního tenisu TTC Koberce Brázda Vrchlabí, jehož jsme hrdým sponzorem a restauraci U Admirála Nelsona.